Wild Shot Corporation cover
Wild Shot Corporation logo

Wild Shot Corporation

claimed-flag
Waver, België
A journey swaying through perspectives
Wild Shot Production is a creative film production based un Brussels. By the versatility of our team, we create high-quality films starting with your requirements in combination with our know-how and flexibility. It’s our task to realize your project with all services you need to achieve the optimal result.
5 mensen in hun team
Spreekt Engels, Spaans, Frans
11 projecten in hun portfolio
Werkt op afstand over de hele wereld
Sortlist lid sinds 2022
Opgericht in 2016
4.75/5


Diensten

7 diensten aangeboden door Wild Shot Corporation

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Wild Shot Production is a creative film production based un Brussels. By the versatility of our Team, we create high-quality films starting with your requirements in combination with our Know-how and flexibility. It’s our task to realize your project with all services you need to achieve the optimal result
    Skills in Video Productie (1)
    Video Editing
    Projecten in Video Productie (11)
    Earth Collection - Video Productie
    LSM Cup - Video Productie
    Dusk of your creativity - Video Productie
    Endless Possibilities - Video Productie
    Klanten in Video Productie (3)
    29th OctoberKleding & Accessoires | international
    Université Catholique de LouvainOnderwijs | international
    Blindusk CorporationE-commerce | international

    Meer informatie over Video Productie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Project in Online Advertising (1)
    Dusk of your creativity - Online Advertising
    Klant in Online Advertising (1)
    Blindusk CorporationE-commerce | international

    Meer informatie over Online Advertising


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Projecten in Reclame (6)
    Earth Collection - Reclame
    Dusk of your creativity - Reclame
    Endless Possibilities - Reclame
    Inspiration - Reclame
    Klanten in Reclame (3)
    29th OctoberKleding & Accessoires | international
    Blindusk CorporationE-commerce | international
    Gate14 StudioMarketing & Reclame | national

    Meer informatie over Reclame


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.


    Meer informatie over Fotografie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Projecten in E-commerce (2)
    Dusk of your creativity - E-commerce
    Endless Possibilities - E-commerce
    Klant in E-commerce (1)
    Blindusk CorporationE-commerce | international

    Meer informatie over E-commerce


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Projecten in Content Strategy (2)
    Dusk of your creativity - Content Strategy
    Endless Possibilities - Content Strategy
    Klant in Content Strategy (1)
    Blindusk CorporationE-commerce | international

    Meer informatie over Content Strategy


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Projecten in Digital Strategy (2)
    Dusk of your creativity - Digital Strategy
    Endless Possibilities - Digital Strategy
    Klant in Digital Strategy (1)
    Blindusk CorporationE-commerce | international

    Meer informatie over Digital Strategy

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Wild Shot Corporation om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

5 leden in Wild Shot Corporation's team

Wild Shot Corporation cover
VerhaalOur story begins in 2016 when we decided to make our passion our core business. Capture the moment, turn a specific frame into a timeless emotion and empower people through the process. This represents our main purpose. That's why we made the vow to stay faithful toward our passion and engagement.
Neem gemakkelijk contact op met Wild Shot Corporation's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Reviews

4.75/5
(2 reviews)
BG
Benjamin GulcuHead of Operations bij 29THOCTOBER
SectorKleding & Accessoires
5/5
Geverifieerde beoordeling
Begroting
Kwaliteit
Plan
Samenwerking

Wat was het doel van de samenwerking?Wild Shot's team was in charge of the set design and the video making of our Fall-Winter 22 Campaign. They are very professional and creative.

Wat vond je het leukst tijdens de samenwerking?Working with experienced people. They are also flexible and very well equipped.

Benjamin Gulcu beveelt dit bureau aan


SectorKleding & Accessoires

LO
LouisFreelance bij Brussels Vintage Open
SectorSport
4.5/5
Geverifieerde beoordeling
Begroting
Kwaliteit
Plan
Samenwerking

Wat was het doel van de samenwerking?The agency helped us shoot footages for a promotional tennis video

Wat vond je het leukst tijdens de samenwerking?Their ability to suggest new ideas along the project

Louis beveelt dit bureau aan


SectorSport
Gewerkt met Wild Shot Corporation?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Wild Shot Corporation

Details


  • HoofdkantoorAvenue Franklin 4, Wavre, Belgique